Telefon
WhatsApp

Şap Altı Darbe Ses Yalıtımı Uygulama Kesiti

  • Şap Altı Ses Yalıtımı
  • Şap Altı Darbe Ses Yalıtımı Uygulama Kesiti

Şap altı ses Yalıtımı Kesit

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayınız.

https://kecesapaltisiltesi.com/

 

Şap altı ses yalıtımı

Üst kattan gelen ses nasıl kesilir?

Üst kattan gelen ses nasıl kesilir?

Üst kattan gelen ses nasıl kesilir ? Şap altı parke altı şiltesi kullanılarak veya ters tavan uygulaması yapılarak azaltılır .Doğrusu sesin kaynağından müdahale edilmesi gerekmektedir. Parkelerin altına kullanılan izobozz keçeler sesi oldukça azaltır. Alt kat komşunuz rahatsız olmaz. Ama üst katta parke altına bir işlem yapmaya izin verilmiyor ise o zaman ters tavan izobozz keçe uygulaması yapılarak ses azaltılmaya çalışılır.

Şap Altı Şilte Fiyatları

Şap Altı Şilte Fiyatları

Şap altı şilte fiyatları için en doğru keçe malzeme ,ömür boyu yalıtım. Şap altı ısı ve ses yalıtımını aynı anda yapabilen Yerli üretim ürün izobozz keçe . Yalıtımda devrim. Sağlıklı, hijyenik, uzun ömürlü, darbe sesi değeri 29 dB, ısıl iletkenlik değeri 0.034 .10 yıl sonra yaşlandırma testinde sadece %2,86 kayıp. Ek banta ,naylon, vb gibi örtüye gerek yok. Kolay uygulama .Yan yana gelen ürünleri bantlamaya gerek yoktur.

Gezilebilir Teras Isı İzolasyonu

Gezilebilir Teras Isı İzolasyonu

Gezilebilir teras ısı yalıtımı izobozz keçe düşük ısıl iletkenlik değeri ile gerçek ısı yalıtımını ömür boyu yapar. Sudan ,nemden etkilenmez. Basınç altında 10 yıl sonra bile sadece%2,86 kaybeder. Bu demek ki binanıza yalıtımı sadece bir kez yapacaksınız. Belirli süre sonra yeniden problem yaşamaya ve çözüm üretmeye çalışmayacaksınız.

Şap Altı Darbe Ses  Yalıtımı Uygulama Kesiti

Şap Altı Darbe Ses Yalıtımı Uygulama Kesiti

Şap altı ses Yalıtımı Kesit

Şap Altı Darbe Ses  Yalıtımı Uygulama Talimatı

Şap Altı Darbe Ses Yalıtımı Uygulama Talimatı

Şap altında izobozz keçe ile 29 dB darbe ses değeri,10 yıl sonra yaşlandırma testinde %2,86 kayıp.Yüksek ısıl iletkenlik değeri .

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM