Telefon
WhatsApp

Zemin ses yalıtımı m2 fiyatları

  • Parke Altı Ses Yalıtımı
  • Zemin ses yalıtımı m2 fiyatları

Zemin ses yalıtımı m2 fiyatları ; parke alı yalıtım , şap altı yalıtım olarak iki ana kola ayrılır. Parke Altı Şilte Şap Altı Şilte, zemin ses yalıtımı alt kata giden titreşim sesleri ve gürültüyü engeller. Bu nedenle muhakkak konforun arttırılması için parke altına ses yalıtım malzemesi kullanılmalıdır.

Zemin Ses Yalıtımı m2 fiyatları

Zemin ses yalıtım fiyatları

Kullanılacak malzemeye göre değişkenlik gösterir. izobozz keçe ürünlerde izobozz şilteler yan yana getirilerek serildiği için fire olmaz. Ek banta ve ürünü birleşme yerlerinden yapıştırmaya gerek yoktur .Bunlar bir avantajdır. Zemin ses yalıtımı m2 fiyatları ürüne göre değişiklik gösterir.

Projelerinize en uygun  Fiyat teklifi almak  için  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Ses Problemlerinize çözüm önerileri veya parke altı ürünler  hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zemin ses yalıtımı m2 fiyatları

Zemin ses yalıtımı parke altı yalıtım , şap altı yalıtım olarak iki ana kola ayrılır. Parke Altı Şilte Şap Altı Şilte, zemin ses yalıtımı alt kata giden titreşim sesleri ve gürültüyü engeller. Bu nedenle muhakkak konforun arttırılması için parke altına ses yalıtım malzemesi kullanılmalıdır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı zemin-ses-yalitimi.jpg
zemin ses yalıtımı m2 fiyatları
 

Zemin ses izolasyonu uygulaması nasıl yapılır?

izobozz keçe ses yalıtım şilteleri halı gibi yan yana serilir. Ek yerlerinden bantlamaya gerek yoktur. Duvar kenarında bir miktar pervaz kadar yükseltilir ise oradan iletilecek sesi de engeller.

Ayrıca ürünler ses yalıtımı yaptığı için de yapıştırılarak yapılan uygulamanın ses  yalıtımına faydası olacaktır.Daha yüksek bir ses yalıtımı hedeflendiğinde zemine yapıştırılması tavsiye edilir.

Önerilen kalınlıklar: 3mm -5 mm – 7mm – 10 mm dir.

Şap altında izobozz keçeler yan yana getirilerek serilir. Üst üste bindirilmez. Yan yana getirildiği yerlerde bant yapılma zorunluluğu yoktur. Şap dökülürken havalanmaz. Ek bant masrafı yoktur . Ürün kendisi döner. Ek bant yapılınca zaten muhakkak bant yerlerinde boşluk kalma ihtimali yüksektir. Bu da ses yalıtımının sorunlu hale gelmesine sebep olur.

 
 

Parke altı ses yalıtımı

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM